S16503G Ethernet LAN μετασχηματιστής για πακέτο SMD 10/100BASE-TX
Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: LINK-PP
Πιστοποίηση: UL,RoHS,Reach,ISO
Αριθμό μοντέλου: S16503G
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 400/2000/10K/25K
Συσκευασία λεπτομέρειες: T & r
Χρόνος παράδοσης: Στοκ
Όροι πληρωμής: TT, NET30/60/90 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 3KK/μήνα
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Επισημαίνω:
S16503G
Μετασχηματιστής μαγνητικής απομόνωσης SMD
10/100BASE-TX Ethernet μετασχηματιστής
Προσδιορισμός:
Μέρος Αρ:
LP2019ANL
Διασύνδεση:
Ισχύς 10/100 Mbps
Οικογένεια:
Μετασχηματιστής τηλεπικοινωνιών
Καρφίτσες:
16PINs
Δείγματα:
Δωρεάν Διαθέσιμο
Διαθέσιμα Αρχεία:
PDF/3D/ISG/Stp/Step/Datasheet
Προσδιορισμός:
Μέρος Αρ:
LP2019ANL
Διασύνδεση:
Ισχύς 10/100 Mbps
Οικογένεια:
Καρφίτσες:
16PINs
Δείγματα:
Δωρεάν Διαθέσιμο
Διαθέσιμα Αρχεία:
PDF/3D/ISG/Stp/Step/Datasheet
S16503G Μετασχηματιστής μαγνητικής απομόνωσης LANσχεδιασμένο για το Fast Ethernet (10/100BASE-TX) που περιλαμβάνει ένα1Ποσοστό στροφών: 1, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, ανθεκτικήΑπομόνωση 1500VAC, και ισχυρή απόρριψη διασύνδεσης / κοινής λειτουργίας, το S16503G εξασφαλίζει σταθερή, ανθεκτική στο θόρυβο απόδοση διεπαφής Ethernet PHY.Πακέτο SMDκαι τα ηλεκτρικά χαρακτηριστικά του βιομηχανικού προτύπου το καθιστούν ιδανικό για πύλες δικτύου RJ45, διακόπτες Ethernet, δρομολογητές, βιομηχανικές πύλες IoT και πλαίσια υποδομής επικοινωνίας.Διατίθεται από αξιόπιστες πηγές, συμπεριλαμβανομένης της EASTEVER, JWD και CND-tek με παγκόσμια διανομή και συσκευασία κυλίνδρων για συναρμολόγηση μεγάλου όγκου.Ηλεκτρονικό και ηλεκτρονικό εξοπλισμό που συμμορφώνεται με την οδηγία 802.3Το σύστημα αυτό είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρονικά δίκτυα και βελτιστοποιημένο για τις σύγχρονες ροές εργασίας συναρμολόγησης PCB.
Βασικές ηλεκτρικές προδιαγραφές (τυπική @ 25 °C)
Παράμετρος Προδιαγραφές
Τύπος προϊόντος Ηλεκτρονικό δίκτυο Ethernet LAN / Μετασχηματιστής απομόνωσης
Υποστηριζόμενο πρότυπο Ethernet Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Αναλογία περιστροφών (Tx / Rx) 1CT: 1CT ± 5%
Δυνατότητα επαγωγής ανοικτού κυκλώματος (OCL) ≥ 350 μH @ 100 kHz, 0,1 V, 8 mA DC bias
Ινδυτικότητα διαρροής ≤ 0,5 μH @ 100 kHz, 0,1 V
Αντίσταση συνεχούς ρεύματος (DCR) ≤ 1,4 Ω
Απώλεια εισαγωγής ≤ -1,1 dB @ 1 ∆100 MHz
Επιστροφή απώλειας ≥ -18 dB (130 MHz) ≥ -12 dB (3080 MHz)
Διασταυρούμενη ακοή ≥ -30 dB @ 1 ∆100 MHz
Η απόρριψη κοινής λειτουργίας (CMR) ≥ -30 dB @ 1 ∆100 MHz
Η τάση απομόνωσης (Hi-Pot) 1500 VAC, 60 s, 1 mA
Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας 0 °C έως +70 °C
Περιοχή θερμοκρασίας αποθήκευσης -20 °C έως +125 °C